Är du redan registrerad medlem på Sporttjänsten så behöver du använda funktionen glömt lösenord när du loggar in.
Detta är för att Sporttjänsten har en helt ny plattform och vi har inte tillgång till våra kunders lösenord. Välkommen till nya Sporttjansten.se!

Gårdagen 09:19

Otroligt bittert att behöva spricka på Malmös reducering på stopptid via självmål, tre tripplar sprack därmed och kostade oss rejält... Utrecht-Nottingham Ö 2,5 mål 1,88 (ÄVEN ALL IN) och Shelbourne-Crystal Palace U 3,5 mål 1,67 plus Midtjylland 1,84 var övriga drag i den snurran. På singelfronten satt Panathinaikos-Viktoria Plzen X 3,65 plus Buffalo Sabres 2,40 och Edmonton 1,88

Då tar vi helg, fullt ös! 09:31

Vi kommer från en fotbollsmässig laddad vecka med cupspel i Europa och nu är det dags för Premier League att köra omgång 16 innan man pausar till nästa helg. Efter det kickar det klassiska intensiva julschemat in och det blir fullt ös! Vi tar oss an fredagen först, Hockeyallvenskan klassiskt underbart inslag så klart. Björklöven ångar på, Modo vann nerkittlande match efter förlängning senast med nya tränaren, men det var inte stabilt och gav nog fler frågetecken än utropstecken.., Kalmar borta ikväll, det blir väl för tufft?! Häng med oss kring lunch då dragen släpps!

14 millar på 13 rätt! 09:32

Högtrycket inne hos ANDELSTORGET/GOTTHÖRNAN kommer att hålla i sig även denna vecka, var så säkra... STRYKTIPSET liras med 14 000 000 kronor i jackpot och det blir ännu en partyomgång i kiosken. Bra upppvärmning ikväll med kryddad omgång av POWERPLAY med 250 000 kronor extra. DU HITTAR KIOSKEN HÄR!

AKTUELLA PRODUKTER
Det finns tyvärr inga produkter just nu. Vänligen försök senare.
trending-icon  Våra senaste vinster
  • 30/11/2025
    Sportspelet
    + 4098.00 kr!
  • 25/10/2025
    Stryktipset
    + 4095941.00 kr!
  • 12/10/2025
    Europatipset
    + 42456.00 kr!
  • 1/1/2025
    Europatipset
    + 338647.00 kr!
bell-icon  AKtivera gratis alerts

Få de mest spelvärda dragen direkt i din mobil. Läs mer om hur våra gratis alerts kan bättra dina spel!